PRODUCENCI

WYSZUKIWARKA
NEWSLETTER
Interesuje Cię nasza oferta? Wpisz swój e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o naszych produktach.
EIC » Producenci » Onkyo

ONKYO

Onkyo

Firma rozpoczęła swoją działalność pod nazwą Osaka Denki Onkyo KK w 1946 roku. Obecnie Onkyo Corporation obejmuje oddziały Integra i Integra Research , jak i również główny brand Onkyo. Obecnie na czele Onkyo Corporation stoi Naoto Othsuki. W początkach swojej historii, Onkyo silnie zaznaczyło swoją obecność w branży audio, dzięki czemu nazwa Onkyo stała się synonimem doskonałości w reprodukcji dźwięku produkując wysokiej jakości głośniki i ich komponenty. W latach 70 odbiorniki ONKYO zdobyły uznanie krytyków . Produkty z lat 80, w tym magnetofony kasetowe, wzmacniacze serii M, gramofony, AM / FM tunery, takie jak jak T-909 i T-9990 oraz odbiorniki zebrały uznanie krytyków i konsumentów. W 1993 roku Brand Onkyo stał się jednym z pierwszych i głównych podmiotów korporacyjnych, aby radykalnie zmienić sposób zarządzania przedsiębiorstwem przez filozofie "Cash flow first”" i "Simple and speedy" . Koncentrując się na reformie zarządzania korporacją pozwoliło zwiększyć rentowność całej grupy Onkyo.

Odwiedź serwis internetowy

PRODUKTY

produkt-symbol marki
KINO DOMOWE

Od płaczu po śmiech od strachu po odwagę i od smutku po radość. Wszystkie emocje zatopione w złotym krążku. Możesz je uwolnić jeśli tylko zechcesz.

produkt-symbol marki
HI-FI

Kto z nas nie chciałby mieć jej/jego przy sobie na stałe. A może trio, kwintet lub orkiestra symfoniczna. Piękna barwa ukochanych melodii na wyciagnięcie podczerwieni z pilota.

produkt-symbol marki
SOUNDBARY

W pełni samodzielne systemy dźwięku do współpracy z telewizorami zaprojektowane aby cieszyć się potężnym kinowym dźwiękiem.

produkt-symbol marki
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Na co dzień masz do czynienia z bardzo różnorodnymi źródłami dźwięku i obrazu. Aby zintegrować je ze swoim systemem będziesz potrzebował przeróżnych akcesoriów.

produkt-symbol marki
PRZENOŚNE AUDIO

Wszysko to czego potrzebujesz aby dostarczyć sobie dźwięku w najwyższej możliwej jakości będąc poza domem lub w podróży.

produkt-symbol marki
SŁUCHAWKI

Pozwalają wyizolować się z otoczenia pełnego zakłóceń. Zapewniają doskonałą jakość dźwięku w każdych warunkach: w domu, w pracy, w komunikacji, na spacerze.

produkt-symbol marki
AKCESORIA

Kolumny, które spełnią twoje wymagania. Idealne wypełnią dźwiękiem twój pokój lub salon.

Aktualności Nowości
Warunki korzystania Polityka prywatności
Onkyo Esoteric Oracle Audio Quadral Tannoy PMC Synthesis Cyrus Audio Physic Opera Unison Research Fyne Audio Aivio M-Audio QuistCable KimberKable StraightWire HAEN
Kino domowe Hi-Fi Kolumny głośnikowe Radioodbiorniki Słuchawki Kable Akcesoria Agd
Gwarancja Gwarancja rozszerzona KGO
Formularz kontaktowy