PRODUCENCI

WYSZUKIWARKA
NEWSLETTER
Interesuje Cię nasza oferta? Wpisz swój e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o naszych produktach.
EIC » Producenci » M-Audio

M-AUDIO

PROFIL FIRMY

M-Audio Logo

Produkty M-Audio pojawiły się w Polsce w 2004 roku. Wśród pierwszych oferowanych przez firmę wyrobów znalazły się zestawy kolumn głośnikowych oraz kompletny zestaw kina domowego 7.1. Firma M-Audio energicznie i z rozmachem wkraczyła na rynek europejski, oferując szeroką gamę urządzeń audio/video w bardzo atrakcyjnych cenach. Poprzez stworzenie systemu krótkiego łańcucha dystrybucji, od producenta wprost do końcowego klienta, firma ma zamiar rozpowszechniać najnowsze technologie wśród szerokiej grupy odbiorców.

AKTUALNA OFERTA

Wśród propozycji M-Audio odnajdziemy aktualnie aż osiem całkowicie różnych kompletów kolumn głośnikowych przeznaczonych do stosowania w kinie domowym, podzielonych na trzy linie: Classic, Trend i Reference. W linii Classic odnajdziemy modele: HCS-9920 MKII i HCS-9950 MKII w linii Trend modele: HTS-900, HTS-800, HTS-700 oraz w linii Reference: HRS-75 Q, HRS-75, HRS-65. Do wszystkich linii dedykowane są dopasowane wizualnie aktywne subwoofery. Dodatkowo do dyspozycji pozostają kompletne mini systemy z DVD: CS-325, CS-525 oraz najnowszy system kina domowego 2.1 model HC-700. Dla wszystkich którzy oczekują od dźwięku drugoplanowej roli wprowadziliśmy do oferty kilka niewielkich, ale efektownych odbiorników radiowych cyfrowych i analogowych.

PLANY ROZWOJU

Nasi projektanci i konstruktorzy pracują nad ulepszaniem produktów funkcjonujących na rynku równolegle z projektowaniem zupełnie nowych wzorów i konstrukcji. Na etapie projektowania jest kilka prototypów które w najbliższym czasie mogą trafić do seryjnej produkcji. Staramy się poprawiać nasze konstrukcje zarówno pod kątem rozwiązań akustycznych jak i wzorniczych.

Odwiedź serwis internetowy

PRODUKTY

produkt-symbol marki
SYSTEMY KOLUMN GŁOŚNIKOWYCH

Szeroka gama zestawów kolumn głośnikowych w bardzo szerokim zakresie cenowym. Dzięki urozmaiconemu wykończeniu pasują do każdego wnętrza.

produkt-symbol marki
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Wybierz kolumny spełniające twoje wymagania. Uwolnij drzemiący w nich potencjał słuchając ulubionych nagrań.

produkt-symbol marki
RADIOODBIORNIKI

Różne rozwiązanie technologiczne i bogata kolorystyka. Radiodbiorniki potrafią z łatwością stać się Twoimi wiernymi informatorami.

Aktualności Nowości
Warunki korzystania Polityka prywatności
Onkyo Esoteric Oracle Audio Quadral Tannoy PMC Synthesis Cyrus Audio Physic Opera Unison Research Fyne Audio Aivio M-Audio QuistCable KimberKable StraightWire HAEN
Kino domowe Hi-Fi Kolumny głośnikowe Radioodbiorniki Słuchawki Kable Akcesoria Agd
Gwarancja Gwarancja rozszerzona KGO
Formularz kontaktowy