PRODUCENCI

WYSZUKIWARKA
NEWSLETTER
Interesuje Cię nasza oferta? Wpisz swój e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o naszych produktach.
EIC » Producenci

NASZE MARKI

produkt-symbol marki
Onkyo

Twórca najwyższej klasy elektroniki i kolumn do kina domowego i stereofonii. Ponad 60 lat doświadczenia w reprodukcji dźwięku.

produkt-symbol marki
Esoteric

Jeśli szukasz jednych z najlepszych na świecie odtwarzaczy lub napędów CD/SACD/DVD to tu je znajdziesz. Źródła wspierane są doskonałymi wzmacniaczami i kolumnami.

produkt-symbol marki
Quadral

Bardzo szeroka gama oferowanych produktów. Od modeli najtańszych przez produkty o nowoczesnym wyglądzie, a na wielokolorowych kolumnach High-End kończąc.

produkt-symbol marki
Tannoy

Najstarsza firma głośnikowa na świecie. Najbardziej znany produkt – DualConcentric, zapewnia propagację dźwięku z tzw. punktowego źródła dźwięku.

produkt-symbol marki
PMC

PMC to jedna z nielicznych firm, które zostały uhonorowane nagrodą Emmy® za jej wkład w udoskonalanie procesu nagrywania.

Synthesisi
Synthesis

Włoski producent wzmacniaczy lampowych. Montowane i wykonywane ręcznie w Morrovalle w środkowych Włoszech.

Cyrus
Cyrus logo

Cyrus to firma skupiona na doskonałym dźwięku zaspokajającą najbardziej wymagających pasjonatów muzyki.

Audio Physic
Audio Physic logo

Holograficzna niemal stereofonia i budowanie wielkiej przestrzeni wszerz i w głąb sceny dźwiękowej

Opera
Opera logo

Tradycyjne włoskie rzemiosło perfekcyjnie połączone z najbardziej zaawansowaną technologią i materiałami najwyższej jakości.

Unison Research
Unison Research Logo

Ogromne doświadczenie w konstrukcji lampowych urządzeń najwyższej klasy dostarczających wspaniałych doświadczeń nie tylko dźwiękowych, ale także wizualnych.

produkt-symbol marki
Fyne Audio

Młoda firma ze Szkocji stawiaja swoje pierwsze kroki w świecie audio ale jej siedmioosobowy zespół ma jednak bogate doświadczenie w branży hi-fi.

produkt-symbol marki
Aivio

Pod tą marką znajdują się głównie stacje dokujące do iPoda/iPhone’a, w których wykorzystano najnowsze rozwiązania użytkowe przy zachowaniu przyjaznej ceny.

produkt-symbol marki
M-Audio

Bardzo duża i ciekawa oferta systemów kolumn głośnikowych do kina domowego 5.1 i 7.1, aktywne subwoofery i mini systemy DVD.

produkt-symbol marki
QuistCable

Połączenie HDMI jest najnowocześniejszym sposobem przesyłania sygnału audio/video między domowymi urządzeniami High Definition.

produkt-symbol marki
Kimber Kable

Kable głośnikowe sprzedawane są przez firmę w dziesiątkach kilometrów. Doskonała jakościowo seria „Select” podbija serca miłośników dźwięku na całym świecie.

produkt-symbol marki
StraightWire

Okablowanie amerykańskiego producenta stosowane jest w studiach produkcyjnych przez takich potentatów jak Sony. Doskonały stosunek jakości do ceny.

produkt-symbol marki
Haen

Pięknie zdobione ceramiczne czajniki elektryczne tworzą nową gałąź produktów zaspokajających potrzeby wysublimowanego użytkownika.

Aktualności Nowości
Warunki korzystania Polityka prywatności
Onkyo Esoteric Quadral Tannoy PMC Synthesis Cyrus Audio Physic Opera Unison Research Fyne Audio Aivio M-Audio QuistCable KimberKable StraightWire HAEN
Kino domowe Hi-Fi Kolumny głośnikowe Radioodbiorniki Słuchawki Kable Akcesoria Agd
Gwarancja Gwarancja rozszerzona KGO
Formularz kontaktowy