O NAS

WYSZUKIWARKA
NEWSLETTER
Interesuje Cię nasza oferta? Wpisz swój e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o naszych produktach.
EIC » O nas

O NAS

Firma E.I.C. Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, jest wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku wielu renomowanych producentów elektroniki użytkowej: szerokiej gamy komponentów hifi i high-end audio, oraz systemów kina domowego, opartych na najnowszych technologiach cyfrowych. W naszej aktualnej ofercie znajdziecie Państwo: odtwarzacze standardów wysokiej rozdzielczości, odbiorniki z dekoderami dźwięku przestrzennego HD, zestawy głośnikowe w bardzo szerokim zakresie ceny, poczynając od produktów masowych, a kończąc na ultra wyrafinowanych systemach za setki tysięcy złoty, a także urządzeń wyposażonych w układy dystrybucji sygnałów audio-video do wielu pomieszczeń (multiroom).

Swoją działalność firma EIC rozpoczęła pod koniec roku 1996, wprowadzając na rynek polski produkty firmy Quadral, renomowanego niemieckiego wytwórcy zestawów głośnikowych. W tym samym czasie, w kuluarach, toczyły się już rozmowy z producentem zaawansowanych technologicznie urządzeń przeznaczonych do budowy systemów kina domowego, firmą Onkyo. Pierwsza dostawa japońskich produktów, dotarła do Warszawy wiosną 1997.

Aby poszerzyć ofertę, tak aby możliwa była pełna i kompleksowa obsługa klientów, latem tego samego roku w dystrybucji firmy znalazły się produkty dwóch amerykańskich producentów przewodów i akcesoriów firm Staraight Wire i Kimber Kable. Produkty tych specjalistycznych w dziedzinie połączeń firm, zapewniają pewne, łatwe i proste spięcie elementów toru audio wielu milionom użytkowników na całym świecie. Mniej więcej w tym samym okresie w dystrybucji firmy pojawiły się bipolarne a później omnipolarne konstrukcje zespołów głośnikowych oferowane przez kanadyjską firmę Mirage, oraz ekskluzywna elektronika o futurystycznym, niebanalnym wyglądzie, proponowana przez szwajcarskiego Revoxa, legendy w dziedzinie wyrobu sprzętu profesjonalnego a w szczególności magnetofonów studyjnych.

Kolejnym producentem, który zdecydował się oddać nam swoje produkty do dystrybucji jest szkocki Tannoy. Firma funkcjonuje na rynku ponad 75 lat i jest najstarszą firmą głośnikową na świecie. W jej ofercie znajduje się kilkadziesiąt konstrukcji głośnikowych w dziewięciu seriach, o bardzo zróżnicowanych cenach, dzięki czemu bez najmniejszego problemu, każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

Następnym przełomowym momentem w działalności E.I.C., było rozpoczęcie pod koniec 2003roku, współpracy z trzema firmami: JPW - producentem kolumn głośnikowych; M-Audio - prężnie rozwijającą się niemiecką firmą, która posiada w swojej ofercie szeroką gamę urządzeń audio-video, w bardzo atrakcyjnych cenach, a także z japońskim producentem urządzeń: do kina domowego, odtwarzaczy MP3 / MP4, oraz systemów audio/video, charakteryzujących się nowoczesnym wyglądem - firmą Teac. Bardzo ciekawymi produktami są mini amplitunery z DVD w linii AIVIO oraz systemy dwuelementowe z monitorami głośnikowymi wykończonymi na wysoki połysk.

Do tego doborowego towarzystwa, dołączyły w 2007 roku dwaj producenci: Klipsch i Energy. Obie firmy wywodzą się z kontynentu Północnoamerykańskiego i wytwarzają doskonałe brzmieniowo kolumny głośnikowe. Aktualnie Klipsch jest największym na świecie producentem kolumn głośnikowych, a cechą charakterystyczną wszystkich jego produktów jest bardzo wysoka sprawność przetwarzania sygnału elektrycznego na falę akustyczną. Natomiast firma Energy jest doskonałym przykładem jak można wykorzystać w swoich produktach i odnieść sukces ponadczasowe zasady neutralnego strojenie brzmienia swoich produktów.

Nasza bardzo bogata oferta pozwoli Państwu zestawić system w dowolnej konfiguracji, który w pełni zaspokoi indywidualne potrzeby i oczekiwania. Oferowane przez nas urządzenia i zestawy mają różne gabaryty, parametry, ceny i wygląd; niezmienna natomiast pozostaje ich wysoka jakość i niezawodność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

powrót początek strony
Aktualności Nowości
Warunki korzystania Polityka prywatności
Onkyo Esoteric Quadral Tannoy PMC Synthesis Cyrus Audio Physic Opera Unison Research Fyne Audio Aivio M-Audio QuistCable KimberKable StraightWire HAEN
Kino domowe Hi-Fi Kolumny głośnikowe Radioodbiorniki Słuchawki Kable Akcesoria Agd
Gwarancja Gwarancja rozszerzona KGO
Formularz kontaktowy