Exxceed Silver/Black

Zintegrowany wzmacniacz stereo

Wzmacniacz zintegrowany Exxceed jest pierwszym elementem składowym nowej generacji urządzeń audio. Analogowe i cyfrowe. Technologia, dźwięk i design na najwyższym poziomie. Teraz i w przyszłości.

Exxceed jest esencją 20 lat doświadczenia w budowie wzmacniaczy, skoncentrowanych, klasycznych i jednocześnie nowoczesnych. Łączy w sobie klasyczną, wyrafinowaną, analogową konstrukcję dual mono, z możliwością zapewnienia dostępu nie tylko do czterech źródeł analogowych, ale także do czterech - do pięciu w przypadku zastosowania opcjonalnego modułu USB/DSD - źródeł cyfrowych o wysokiej rozdzielczości. W ten sposób rozwój suwerennej władzy łączy się z odtwarzaniem subtelności muzycznych, tworząc techniczną podstawę dla reprodukcji muzyki, która jest oddana ideałowi autentyczności. Muzyka ma swoją scenę i staje się przeżyciem.

Z tych ostatnich można korzystać nie tylko przez podłączone głośniki, ale także przez słuchawki dzięki zintegrowanemu wzmacniaczowi słuchawkowemu.

Wzmacniacz zintegrowany Exxceed znajduje się w ponadczasowo eleganckiej obudowie wykonanej z litego aluminium i stali bez widocznych śrub. Architektura obudowy z możliwością wyboru powierzchni - anodowana, powlekana następną warstwą lub chromowana - nie tylko pozwala na dostosowanie do indywidualnego otoczenia, ale także chroni wysoko wzmocniony sygnał audio przed szkodliwym wpływem mikrofonii, posiadając takie cechy techniczne, jak warstwowa konstrukcja pokrywy obudowy oraz nóżki pochłaniające drgania.

Symetrycznie rozmieszczone elementy sterujące, wybór źródła po lewej stronie i głośność po prawej stronie to powtarzalne, intuicyjnie obsługiwane funkcje podstawowe. Duży wyświetlacz TFT, który może być wyłączany i indywidualnie konfigurowany w kolorze, wyraźnie pokazuje wszystkie stany robocze i funkcje robocze.

W trybie menu, który można wybrać za pomocą funkcji dotykowej, oba kontrolery mają drugą funkcję: wybierz w lewo, ustaw w prawo. Na przykład, balans, poziom wejść, ich nazwy lub różne filtry zintegrowanego przetwornika cyfrowo-analogowego. Oczywiście najważniejsze funkcje Exxceed mogą być sterowane również za pomocą dostępnego opcjonalnie pilota na podczerwień Trigon Director Premium.

Przejrzystość projektu i logika obsługi łączą w sobie estetykę z bezproblemową codzienną praktycznością. Wartość wyglądu zewnętrznego jest odzwierciedleniem wiedzy technicznej i jej realizacji od wewnątrz. W ten sposób konstrukcja Exxceed Integrated łączy w sobie optyczne, haptyczne i naturalne właściwości muzyczne na wybitnym poziomie.

Exxceed - przekracza twoje oczekiwania.

Output Power: 2x 100W / 2x 170W 8/4 Ohm
Inputs: 5x analogues, 4x digital SPDIF plus optional 1x USB-HiRes Audio PCM/DSD
Input Impedance: analogues 47kOhm
Outputs: 1x Speaker, 1x Cinch (Pre/Rec), 1x XLR
Pre Out: 1x Phones (32 - 250 Ohm)
Distortion: < 0,015%
Frequency Response: 5Hz - 250kHz (-3dB)
Crosstalk: < -80dB
S/N: < -92dBA at 1W at 4 Ohm
Optional Equipment: IR remote control DIRECTOR
Weight: 18,3 kg
Warranty: 3 years
Dimensions: 440mm X 110mm X 380mm (BxHxT)