LH-8000

Główka gramofonowa
  • Cena netto: 599,19 zł / szt. 737,00 zł / szt.

Główka Ortofon LH-8000

LH-8000 to wysokiej jakości ręcznie wykonana na bazie drewna główka z polerowanym mosiężnym uchwytem. Niezwykle atrakcyjna LH-8000 jest idealna do zastosowania z różnymi wkładkami, takimi jak MC Jubilee, MC Windfeld, MC Windfeld Ti, MC Anna, MC Anna Diamond, 2M Bronze i 2M Black.

Zapoznanie się z podstawowymi wymiarami główki ułatwi w wielu przypadkach prawidłowe zamontowanie i wyrównanie wkładki i ramienia. Tabelę wymiarów montażowych główek Ortofon znajdziesz tutaj.

Główka LH-8000 wyposażona jest w przewody zapewniające łatwe i wygodne połączenia
Wszystkie wkładki marki Ortofon posiadają terminale oznaczone kolorami, na czerwono i zielono dla kanału prawego, odpowiednio zacisku gorącego i uziemienia. Na biało i niebiesko dla lewego kanału, odpowiednio zacisku gorącego i uziemienia. Zielony zacisk będzie zawsze stosowany do uziemienia obudowy wkładki lub systemu napędu, gdy jest on podłączony wewnątrz wkładki.

Zalecamy podłączenie przewodów do wkładki i główki przed zamontowaniem wkładki w główce.

Należy pamiętać o prawidłowej orientacji przewodów. Średnica pinów końcówek wkładek Ortofon wynosi 1,2 mm, podczas gdy średnica pinów pinów główek Ortofon to tylko 1,0 mm.

• Uniwersalny uchwyt
• Japoński dębina z wykończeniem lakierem Urushi
• Masa - 8,5 grama
• Odległość montażowa - min 32,5 mm, max 41,9 mm