STREAM X SIGNATURE

Odtwarzacz strumieniowy
  • Cena netto: 7 722,76 zł / szt. 9 499,00 zł / szt.

Stream X Signature jest to nasz najwyższy model transportu plików. W konstrukcji został wykorzystany najwyższy stan wiedzy Cyrusa w budowie silników strumieniowych i został opracowany tak, aby zapewnić możliwie najlepszą rozdzielczość sygnału z biblioteki audio. Stream X Signature jest zdolny jest do pełnego wykorzystania jakości muzycznej plików: 24-bit/192kHz.

Zaawansowany silnik strumieniowy
Stream X Signature odtwarza pliki / strumień audio z nośników USB, dysku NAS, czy iPoda o rozdzielczości do 24-bit/192kHz.

Niezbędne Połączenie
Integracja Twojej domowej sieci przy użyciu Wi-Fi lub Ethernet jest proste i niezawodne. Dodatkowe źródła? Nie ma problemu. Masz do dyspozycji 5 cyfrowych oraz oczywiście wyjście cyfrowe.

Signature Digital Output
Po wyeliminowaniu wszystkich komponentów analogowych audio Stream X Signature pozostał czystym transportem cyfrowym. Dzięki temu została osiągnięta najwyższa jakość audio podczas korzystania z wyjścia cyfrowego.

Radio Internetowe
Jeśli kochasz radio pokochasz TuneIn Radio. Z ponad 100 tysięcy dostępnych stacji, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych wybór muzyki jest nieograniczony.

Łatwe Sterowanie
Po podłączeniu wystarczy pobrać naszą darmową aplikację Cadence z iOS App Store lub Google Play (Android). Umożliwi to pełne i intuicyjne sterowanie urządzeniem. Wszystkie kluczowe funkcje systemu, wraz z możliwością stworzenia listy ulubionych internetowych stacji radiowych będą dostępne podczas korzystania z aplikacji łącznie ze sterowaniem głośnością urządzeniami Cyrus.

TIDAL
Aplikacja Cadence pozwala słuchać muzyki z serwisu TIDAL. Wymagana jest do tego najnowsza wersja oprogramowania.

 PARAMETRY PODSTAWOWE
Wejścia USB 1 x USB A
Obsługiwane formaty WAV, FLAC, ALAC, AAC, MP3, WMA, AIFF
Wejścia cyfrowe 2 x Optyczne SPDIF, 3 x Koaksjalne SPDIF, USB A, Ethernet
Port komunikacyjny MC-BUS (do komunikacji z pozostałymi komponentami Cyrus)
Maksymalna rozdzielczość 24 bit/192kHz
SPECYFIKACJA
Wymiary (S x W x G) 215 x 73 x 360 mm
Waga 4,70 kg