LYRIC

System All-In-One
  • Cena netto: 11 381,30 zł / szt. 13 999,00 zł / szt.

LYRIC pozwala na podłączenie do 14 źródeł, dzięki czemu można słuchać wyjątkowej muzyki wysokiej jakości z komputera, zasobów sieciowych NAS (technologia umożliwiająca podłączenie zasobów pamięci dyskowych bezpośrednio do sieci komputerowej), odtwarzaczy CD, telefonów oraz wszystkich urządzeń odtwarzających muzykę.

Niezależnie od tego, czego słuchasz możesz teraz słuchać w wysokiej jakości bez kłopotów. LYRIC pozwala na podłączenie do 14 źródeł, dzięki czemu można słuchać wyjątkowej muzyki wysokiej jakości z komputera, zasobów sieciowych NAS (technologia umożliwiająca podłączenie zasobów pamięci dyskowych bezpośrednio do sieci komputerowej), odtwarzaczy CD, telefonów oraz wszystkich urządzeń odtwarzających muzykę. CYRUS przez dwa lata prac konstrukcyjnych, stosując zaawansowaną technologię audio stworzył system reprodukujący fantastyczną jakość dźwięku. System, który jest łatwy w konfiguracji i użyciu. W urządzeniu LYRIC znajduje się odtwarzacz CD, streamer, możliwość odtwarzania internetowych stacji radiowych, Bluetooth ®, FM, DAB + i. Utwory, które są przechowywane w Twojej kolekcji muzycznej będą odtwarzane z wykorzystaniem zaawansowanego przetwornika cyfrowo-analogowego i procesu amplifikacji, w które wyposażony jest LYRIC. Przeglądanie zasobów i sterowanie odtwarzaniem muzyki możesz wykonać z łatwością za pomocą aplikacji Cadence (dostępnej dla iOS), lub przy użyciu pilota IR. Pilot tan oprócz obsługi LYRIC można nauczyć sterowania telewizorem i dekoderem telewizji satelitarnej oraz innych urządzeń.

CD Player
W naszych odtwarzaczach CD zwyczajowo stosujemy nasz wyjątkowy system Servo Evolution (SE₂). System ten za swą zdolność do wydobycia maksimum informacji z dysku zdobył już wiele nagród. Oprogramowanie SE₂ w LYRIC jest bardziej niezawodne i imponujące niż kiedykolwiek!

Streamer muzyczny
Dzięki naszej zaawansowanej technologii strumieniowego przesyłania muzyki LYRIC można powiązać z dowolnym urządzeniem Universal Plug and Play (UPnP) lub Digital Living Network Alliance (DLNA), co pozwala na przeglądanie i odtwarzanie całej dostępnej kolekcji cyfrowej muzyki bezprzewodowo.

FM, DAB+ oraz Radio internetowe
Słuchaj ulubionych stacji radiowych FM lub wykorzystujących DAB +. Dodatkowo otrzymasz dostęp do ponad 70.000 stacji radiowych z całego świata poprzez TuneIn Radio.

Bluetooth®
Możliwość łatwego podłączenia dowolnego urządzenia obsługującego Bluetooth ® oznacza, że za pośrednictwem LYRIC można naprawdę odtwarzać muzykę z dowolnego źródła.

Wejścia dodatkowe
Przednie i tylne złącza USB pozwalają na odtwarzanie muzyki z telefonu komórkowego lub pamięci USB. LYRIC posiada również wejście USB-B, który zapewnia lepsze połączenie pomiędzy laptopem a urządzeniem. Wejścia koncentryczne i optyczne SPDIF pozwalają na podłączenie szeregu innych urządzeń. Podłączenie systemu TV lub AV pozwali na poprawienie parametrów odtwarzanego dźwięku.

Ekspert konwersji cyfrowo-analogowej
LYRIC jest w stanie odtwarzać najwyższej rozdzielczości 24-bitowe pliki, na które została przekonwertowana muzyka. System został dostrojony tak, że muzyka zachowuje wszystkie walory i szczegóły, zgodne z naturalnym brzmieniem. 32-bitowy konwerter cyfrowo-analogowy w LYRIC upsampluje wszystkie pliki cyfrowe do 192kHz, więc nawet jeśli mają niższe rozdzielczości będzie można usłyszeć pewną poprawę muzyki za pośrednictwem LYRIC.

Wzmacniacz mocy
Nasza zaawansowana technologia stosowana w produkcji wzmacniaczy została przeprojektowana specjalnie dla serii LYRIC, tak aby zapewnić lepszą wydajność prądową. Daje to więcej energii, która jest wykorzystywana w procesie wzmocnienia, co łatwo daje się zauważyć podczas odsłuchu. Oznacza to, że LYRIC jest w stanie zapewnić imponujące 170 W na kanał (przy 8 omach).

Wykrywanie impedancji głośnika
System LYRIC podczas pracy wykrywa impedancję głośników, mierzy ją i odpowiednio dostosowuje parametry wyjściowe tak, że zawsze „wydobywa jak najwięcej” z użytych głośników.

Wyjścia głośnikowe
Oprócz wyjść głośnikowych stereo LYRIC ma opcjonalne wyjście dla subwoofera.

Tidal
Za pośrednictwem aplikacji Cadence można korzystać na Lyricu z Tidala.

Obsługiwane formaty plików WAV, FLAC, ALAC, AAC, MP3, WMA, AIFF
Format nośników obsługiwanych przez port USB FAT 16, FAT 32
Przetwornik DAC 32 bitowy
Bluetooth Tak
Moc wyjściowa na kanał (8 Ω) 150 W
Moc wyjściowa na kanał (6 Ω) 230 W
Zintegrowany odtwarzacz CD Tak
Odbiór stacji radiowych Internetowe stacje streamingowe, DAB, FM
Streaming sieciowy UPnP/DLNA Ethernet/Wi-Fi
Regulacja barwy dźwięku Zaawansowany, cyfrowy układ DSP
Detekcja impedancji kolumn Tak
Sterowanie przez aplikacje Cadence App (Android & iOS)
Pilot zdalnego sterowania Tak
Sterowanie za pomocą panelu dotykowego Tak
Wejścia analogowe 1 x Stereo RCA
Wejścia cyfrowe 2x Optyczne SPDIF, 2x Koaksjalne SPDIF
Wyjścia Analogowe stereo RCA
Wejście słuchawkowe Tak
Wyjście na subwoofer Tak
Wejścia USB 2 x USB A, 1 x USB B (PC)
Odstęp sygnału od szumu -70dB
THD+n dla wejść cyfrowych 0.008% 1kHz
THD+n dla wyjść cyfrowych 0.012% 1kHz
Wymiary (S x W x G) 420 x 105 x 320 mm
Waga 9,00 kg