JL Audio e110 w INFOAUDIO.pl

22-03-2021

Na portalu Infoaudio.pl znajduje się bardzo dobry test subwoofera JL Audio e110.

„Poprawa przestrzeni jest niesamowita. Ścieżka dźwiękowa do serialu Mandalorian jest wypełniona utworami pełnymi dramaturgii, dynamicznymi, będącymi mieszanką różnych gatunków muzycznych. E110 sprawdza się tutaj znakomicie wydobywając z tła dźwięki, których wcześniej tutaj nie było. Skala i rozmach z jakim już wcześniej grały Fyne Audio F701 zostały jeszcze bardziej dopieszczone.”

„Głębokość zejścia basu bardzo ładnie oddaje utwór Stinga: Brand New Day, w którym bas pojawia się nagle i nieoczekiwanie. E110 jest cały czas na posterunku i osobiście tego właśnie oczekuję od tego typu sprzętu. Ma być precyzyjny, szybki i wspomagać kolumny, a nie jak to często bywa, przytłaczać je i wychodzić na pierwszy plan.”

„Z kolei utwór Disclosure: Masterpiece świetnie pokazuje jak znakomicie e110 wpływa na przestrzeń. Utwór rozpoczyna burza z piorunami. Doskonale tu słychać, że grzmoty dochodzą z oddali. Przesłuchałem cały album Caracal, który pełny jest szybkiego, rytmicznego i zróżnicowanego basu, który potrafi obnażyć niedoskonałości w precyzji i dynamice. Tutaj nic takiego nie miało miejsca.”

Krzysztof Czapliński

 

Czytaj pełny test »

Powiązane produkty:

e110 Czarny Połysk
JL Audio

e110 Czarny Połysk

Subwoofer aktywny
e110 Czarny Jesion
JL Audio

e110 Czarny Jesion

Subwoofer aktywny