PRODUCENCI

WYSZUKIWARKA
NEWSLETTER
Interesuje Cię nasza oferta? Wpisz swój e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o naszych produktach.
EIC » Producenci » Onkyo

ONKYO

Onkyo

Firma rozpoczęła swoją działalność pod nazwą Osaka Denki Onkyo KK w 1946 roku. Obecnie Onkyo Corporation obejmuje oddziały Integra i Integra Research , jak i również główny brand Onkyo. Obecnie na czele Onkyo Corporation stoi Naoto Othsuki. W początkach swojej historii, Onkyo silnie zaznaczyło swoją obecność w branży audio, dzięki czemu nazwa Onkyo stała się synonimem doskonałości w reprodukcji dźwięku produkując wysokiej jakości głośniki i ich komponenty. W latach 70 odbiorniki ONKYO zdobyły uznanie krytyków . Produkty z lat 80, w tym magnetofony kasetowe, wzmacniacze serii M, gramofony, AM / FM tunery, takie jak jak T-909 i T-9990 oraz odbiorniki zebrały uznanie krytyków i konsumentów. W 1993 roku Brand Onkyo stał się jednym z pierwszych i głównych podmiotów korporacyjnych, aby radykalnie zmienić sposób zarządzania przedsiębiorstwem przez filozofie "Cash flow first”" i "Simple and speedy" . Koncentrując się na reformie zarządzania korporacją pozwoliło zwiększyć rentowność całej grupy Onkyo.

Odwiedź serwis internetowy

PRODUKTY

produkt-symbol marki
KINO DOMOWE

Od płaczu po śmiech od strachu po odwagę i od smutku po radość. Wszystkie emocje zatopione w złotym krążku. Możesz je uwolnić jeśli tylko zechcesz.

produkt-symbol marki
HI-FI

Kto z nas nie chciałby mieć jej/jego przy sobie na stałe. A może trio, kwintet lub orkiestra symfoniczna. Piękna barwa ukochanych melodii na wyciagnięcie podczerwieni z pilota.

produkt-symbol marki
SOUNDBARY

W pełni samodzielne systemy dźwięku do współpracy z telewizorami zaprojektowane aby cieszyć się potężnym kinowym dźwiękiem.

produkt-symbol marki
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Na co dzień masz do czynienia z bardzo różnorodnymi źródłami dźwięku i obrazu. Aby zintegrować je ze swoim systemem będziesz potrzebował przeróżnych akcesoriów.

produkt-symbol marki
PRZENOŚNE AUDIO

Wszysko to czego potrzebujesz aby dostarczyć sobie dźwięku w najwyższej możliwej jakości będąc poza domem lub w podróży.

produkt-symbol marki
SŁUCHAWKI

Pozwalają wyizolować się z otoczenia pełnego zakłóceń. Zapewniają doskonałą jakość dźwięku w każdych warunkach: w domu, w pracy, w komunikacji, na spacerze.

produkt-symbol marki
AKCESORIA

Kolumny, które spełnią twoje wymagania. Idealne wypełnią dźwiękiem twój pokój lub salon.

Aktualności Nowości
Warunki korzystania Polityka prywatności
Onkyo Esoteric Klipsch Quadral Tannoy PMC Synthesis Cyrus Aivio M-Audio QuistCable KimberKable StraightWire HAEN
Kino domowe Hi-Fi Kolumny głośnikowe Radioodbiorniki Słuchawki Kable Akcesoria Agd
Gwarancja Gwarancja rozszerzona KGO
Formularz kontaktowy